Apie mus

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI LAIKU IŠ PIRMŲ RANKŲ!

Remiantis šiuo principu, 1998 metais buvo įkurta „,Hegelmann Group“. Pirmieji pervežimai specialiomis transporto priemonėmis paklojo mūsų įmonės pamatus. Pirmaisiais įmonės gyvavimo metais patys įkūrėjai vairavo sunkvežimius ir teikė pervežimo paslaugas visoje Europoje.

2004 metais vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė buvo įkurta Lietuvos širdyje, Kaune, šalia „,Via Baltica“ kelio. Pagrindiniai šios įmonės akcininkai ir steigėjai – du Hegelmann šeimos nariai, nusprendę savo veiklą pradėti dar vienoje šalyje.

Mūsų tikslas – įvairių krovinių pervežimas skirtingomis transporto priemonėmis, todėl, siekdami išpildyti savo klientų lūkesčius, stengiamės išnaudoti visas galimybes. Sukaupę daugybės metų patirtį, galime teikti greitųjų , specialių, standartinių pervežimų ir pervežimų be sustojimų paslaugas. Nuolatos plečiame teikiamų paslaugų asortimentą, todėl galime pasiūlyti įvairius sprendimus, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus. Pervežimai didelės keliamosios galios autovežiais ir pavojingų krovinių gabenimas yra dalis mūsų teikiamų paslaugų. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, mes nedelsiant reaguojame į individualius klientų prašymus. Didelę dalį savo darbo laiko skiriame pervežimams sunkiojoje, automobilių ir maisto pramonėse. Atsižvelgdama į moderniausias tendencijas, „,Hegelmann Group“ nuolatos atnaujina visą savo transporto priemonių parką, todėl gali prisitaikyti prie kliento poreikių. Keisdami transporto priemones, mes nepamirštame pasirūpinti aplinkosauga ir ekonominiu efektyvumu. Siekdami savo klientams užtikrinti, kad bet kuriuo metu priimsime ir nevėluodami įvykdysime užsakymus, mes dirbame 24 val. per parą, 365 dienas per metus.

Mes dirbame Jums

>