Pirmą kartą transporto ir logistikos įmonė Lietuvoje gavo „„Top Employer“ sertifikatą

Pirmą kartą Lietuvoje transporto ir logistikos įmonė gavo „„Top Employers Institute“ suteikiamą prestižinį „„Top Employer Lietuva“ sertifikatą. Šešios „„Hegelmann Group“ įmonės – UAB „„Hegelmann transporte“, UAB „„Hegelmann Logistics“, UAB „„Hegelmann Special Transporte“, UAB „„Hegelmann Autotransporte“, UADBB „„H Brokers“, UAB „„HT Ferry Service“– įvertintos už puikias sąlygas darbuotojams, kurios gali lygiuotis į geriausias tarptautines praktikas. Audito metu geriausiai buvo įvertintos lyderystės, verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos, darbo aplinkos ir darbuotojų pritraukimo sritys.

Apdovanojimas – reikšmingas pripažinimas

Pasaulyje pripažinti „„Top Employers Institute“ sertifikatai įmonėms skiriami už išskirtinai geras darbo sąlygas. Nyderlanduose įsikūrusio instituto audito metu įmones vertina ne patys jų darbuotojai, o „„Top Employers Institute“ specialistai, todėl ši pasaulinė organizacija daro pozityvų pokytį jau septyniems milijonams darbuotojų pasauliniu mastu. Auditas trunka apie pusę metų.

Šis sertifikatas yra reikšmingas įvertinimas, kuris patvirtina, kad santykius su darbuotojais kuriame teisinga kryptimi. Kartu tai ir žemėlapis, rodantis kryptį, kur dar galime tobulėti. Būdami „Top Employers Institute“ programoje galime semtis tarptautinės patirties, kaip užtikrinti geriausią komandos vystymo strategiją. Lietuvoje planuojama ir toliau vykdyti plėtrą, todėl darbuotojų gerovės užtikrinimas yra prioritetas.

„„Top Employers Institute“ yra pasaulinė institucija, įkurta 1991 metais, pripažįstanti žmogiškųjų išteklių praktikų meistriškumą.

Laikui bėgant buvo išgryninta instituto metodika, pozicionavimas, vienas prekės ženklas ir vienas darbo būdas, kas padėjo sukurti vieningą organizaciją. Pritaikius, specialių tyrimų metodiką ir metinį sertifikavimo ciklą – institutas pristatė, dabar visame pasaulyje žinomą, sertifikavimo antspaudą, kurį įmonės gauna už išskirtinai geras darbo sąlygas. „„Hegelmann Group“ pasirašė trejų metų sutartį, pagal kurią, norėdama išlaikyti gautą įvertinimą, kasmet turės pereiti „„Top Employers Institute“ auditą iš naujo.

Investicijos į tobulėjimą

Darbuotojai – įmonės sėkmės garantas, todėl „„Hegelmann Group“ stengiasi daug dėmesio skirti jų emocinei gerovei, tobulėjimui ir iniciatyvoms. Įmonėje puoselėjamos motyvacijos ir progreso vertybės, kurios paremtos šeimos, pagarbos, pagalbos ir tvarumo principais.

Įmonės darbuotojų pareigos yra dinamiškos ir kupinos iššūkių, todėl nuolat yra skatinama tobulėti, dalyvaujant vidiniuose mokymuose. Taip pat, yra organizuojamos paskaitos su įvairiais lektoriais, seminarai, konferencijos, suteikiama prieiga prie elektroninės asmeninio tobulėjimo kursų platformos, darbuotojams sudaroma galimybė tobulintis pasirinktos užsienio kalbos kursuose.

Atsižvelgia į darbuotojų nuomonę

Darbuotojų motyvaciją skatina galimybė imtis iniciatyvos ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, todėl „„Hegelmann Group“ įmonės kuria galimybę kiekvienam išsakyti savo lūkesčius.

Geriausiai įmonė buvo įvertinta lyderystės, verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo strategijose, darbo aplinkos ir darbuotojų pritraukimo srityse. Įmonėje organizuojami metiniai pokalbiai, kurių metu darbuotojai kartu su vadovais kalbasi apie savo karjeros tikslus, sutariama, kokias investicijas įmonė suteiks, kad darbuotojų lūkesčiai būtų įgyvendinti, o vadovai tampa jų mentoriais ir gidais tame kelyje.

„„Hegelmann Group“ ir ateityje planuoja diegti naujoves, leisiančias gerinti darbo sąlygas grupės įmonėse ir užtikrinti, kad darbuotojai būtų girdimi. Darbo aplinka yra nuolat tobulinama. Itin svarbus žingsnis šia linkme, praėjusiais metais buvo aukščiausių vadovų grupės, kuri atsakinga už komandų centralizaciją, procesų vienodinimą ir efektyvesnės darbo aplinkos steigimą. Tai leis sėkmingai tobulėti ir ateinančiais metais.

Ypatingas dėmesys vairuotojams

„„Top Employers Institute“ teigiamai įvertino „„Hegelmann Group“ iniciatyvas, skirtas pasirūpinti vairuotojų gerove.

Kad vairuotojai jaustųsi komfortiškai ir saugiai dirbdami mūsų įmonėse, jiems skiriamos vienos naujausių ir saugiausių transporto priemonių rinkoje. Šventiniu laikotarpiu dirbusiems vairuotojams buvo sukurta galimybė apie savo emocinę savijautą pasikalbėti su psichologu telefonu.

Visiems tolimųjų reisų vairuotojams dedikuotas projektas „„Healthy habits for a truck driver“, skirtas rūpintis vairuotojų sveikata, sulaukė teigiamų įvertinimų tiek iš darbuotojų, tiek ir iš „„Top Employers Institute“. Sukurtuose filmukuose sveikatos ekspertai dalijasi praktiškais sveikatingumo patarimais, kuriuos vairuotojai lengvai gali pritaikyti kasdienybėje.

 Svarbus laikas kartu

 Laikas kartu su kolegomis ir bendros iniciatyvos padeda formuoti lojalią ir sėkmingą komandą. „„Hegelmann Group“ bendruomenei svarbu rūpintis visuomene ir žmonėmis, kurie yra šalia, tai viena svarbiausių įmonės vertybių.

Darbuotojai skatinami prisidėti prie įvairių socialinių projektų: įgyvendinant medžių sodinimo iniciatyvą Kauno rajone, aukojant gyvūnų globos namams ir „„Išsipildymo akcijai“. „„Hegelmann Group“ jau daugiau nei 3 metus bendradarbiauja su Kauno klinikomis, kur padėjo įrengti žaidimų erdvę sergantiems vaikams, specialiomis priemonėmis aprūpino Onkologijos ligoninę.

„„Hegelmann Group“ yra tarptautinė transporto ir logistikos įmonių grupė, vykdanti įvairių krovinių pervežimus įvairiomis transporto priemonėmis. Lietuvoje ši vokiško kapitalo įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2004 metais. Šiuo metu „„Hegelmann Group“ kviečia prisijungti prie komandos https://karjera.hegelmann.lt.

 

 

 

>